Jak działa Skrzynka Pomocy?

Skrzynka Pomocy łączy parafian, którzy potrzebują pomocy oraz tych, którzy pomoc oferują.

Aby korzystać należy napisać na kartce rodzaj potrzeby np.: potrzebuję pomocy w zrobieniu zakupów, nauce gry na gitarze, przyjmę pralkę, szukam pracy itp. lub formy pomocy np.: zrobię zakupy, nauczę grać na gitarze, oddam pralkę, dam pracę itp. i wrzucić do skrzynki o nazwie:  Skrzynka Pomocy wzajemnej, mieszczącej się przy bocznym wejściu do Kościoła od strony plebanii, zamieszczając swoje dane kontaktowe.

Raz w tygodniu  Skrzynka Pomocy wzajemnej  zostanie opróżniona a informacje w niej zawarte, dotyczące rodzaju pomocy (bez udostępniania danych osobowych) – umieszczone  na tablicy ogłoszeń w gablocie, mieszczącej się przed wejściem głównym do Kościoła.

Osoba obsługująca Skrzynkę Pomocy połączy parafian.

Zapraszamy do wzajemnej pomocy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Skrzynka Pomocy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.