Wiesz już komu pomożesz?

Szlachetna Paczka – baza rodzin jest już otwarta.

Pozostało jeszcze 44 rodziny w potrzebie z naszej okolicy, nie zwlekajmy.

WYBIERAM RODZINĘ

Od 16 listopada możemy odmienić komuś życie, pokazać ludziom bardzo doświadczonym przez los, że się o nich pamięta, nie są pozostawieni tylko samym sobie.

Wciskając WYBIERAM RODZINĘ, jesteśmy kierowani do konkretnych rodzin z naszego najbliższego otoczenia, znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji materialnej lub zdrowotnej. Przesłaniem Szlachetnej Paczki jest mądra pomoc, dlatego przez ponad miesiąc, 41 wolontariuszy Rejonu Lublin Dziesiąta/ Kośminek weryfikowało zgłoszone rodziny do projektu, włączono zaledwie około 60 %.

Nie bądźmy obojętni na samotną matkę walczącą z chorobą nowotworową z trójką bardzo chorych dzieci, na rodziny wielodzietne (Wspaniała kochająca się rodzina z sześciorgiem dzieci. Dzieci przede wszystkim prosiły o zeszyty do nut, bo graja na pianinie). Samotne matki pozostawione samym sobie z dochodem miesięcznym nierzadko trochę ponad 100 zł na osobę. Pięcioosobowa rodzina mieszkająca w jednym pokoju, w którym jest piec typu „koza” i jedno łóżko.

To tylko część historii, z jakimi spotkali się niejednokrotnie, wręcz wstrząśnięci taką  rzeczywistością wolontariusze naszego Rejonu.

Więcej historii przeczytamy, gdy wciśniemy WYBIERAM RODZINĘ

Więcej szczęścia odczujemy jak wybierzemy rodzinę i przygotujemy sami lub ze znajomymi paczkę – Szlachetną Paczkę, nie wahajmy się poczucie niesienia dobra jest pięknym przesłaniem.

kliknij w obrazek JAK ZROBIĆ PACZKĘ

jak_zrobić_paczkę_UNIWERSAL

Jestem cały czas do Państwa dyspozycji:
Janusz Sulej
Lider Rejonu projektu Szlachetna Paczka
Lublin Dziesiąta/Kośminek
tel. 665 125 011
e-mail: sultech@sultech.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.