Kurs Emaus, 10-12 czerwca 2016 r.

Emaus

Jeśli pragniesz poznania Jezusa w Jego Słowie, głębszej relacji z Nim, doświadczenia mocy Słowa Bożego, poznania, jak czytać i rozumieć Słowo – przyjdź.

Jezus pragnie towarzyszyć Ci w tej drodze odkrywania Go w Słowie i zakochania się w Słowie, pragnie oświecić Twój umysł i zapalić Twoje serce miłością do Słowa, tak jak oświecił umysły i zapalił serca uczniów w drodze do Emaus.
On sam zaprasza Cię, byś z Nim przebył tę drogę z Jerozolimy do Emaus, abyś potem z radością powrócił i świadczył: Spotkałem Pana!

W kursie mogą uczestniczyć osoby po kursie Nowe Życie.

Jest to kurs weekendowy, stacjonarny, bez noclegu.

Miejsce: Parafia NSJ, kurs dochodzony

Termin: 10-12 czerwca 2016 r., rozpoczęcie w piątek ok. godz. 18.30 (po Mszy św.), zakończenie w niedzielę, ok. 12.30

Koszt:  50 zł

Zapisy: Mirek, tel. 669 770 512

Przyjdź, Jezus-Słowo czeka na Ciebie. Zabierz koniecznie Pismo Święte!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.