Świadectwa z kursu Samarytanka

W kursie Samarytanka, prowadzonym przez Wspólnotę Galilea, uczestniczyło kilkadziesiąt kobiet z różnych wspólnot, które odkrywały swoje zadanie i powołanie, jakie Pan Bóg złożył w sercu kobiety oraz ich wyjątkowe i niepowtarzalne piękno.

Poniżej niektóre ze świadectw uczestniczek:

Zobaczyłam, że jestem oblubienicą największego Króla Jezusa Chrystusa. On kocha mnie i pokazuje, że jestem piękna pod każdym względem. Jezus leczy moje zranienia. Daje mi pić wody życia. Zaprasza do balu mojego życia. Jestem dla Niego najważniejsza, jestem Jego królową. Powołuje mnie też do tego, żebym była kapłanką i prorokinią. Ufam, że Jego mocą mogę wypełnić te powołania.

                                                                                              Ania

Doświadczyłam tego, że jestem kochana. Zobaczyłam, jak Bóg bardzo się o mnie zatroszczył stawiając odpowiednich ludzi na drodze. Odkryłam, że takie rzeczy, jak robienie bransoletek czy układanie kwiatów wydobywa z nas piękno i wrażliwość. Nigdy tego nie robiłam, ale mam zamiar zacząć. Czułam się wręcz rozpieszczana przez Boga, ale i przez Was. Dziękuję za Waszą troskę, obecność, modlitwę wstawienniczą i posługę mężczyzn. Cenne też było dzielenie w małych grupkach. To, że mogłyśmy czerpać od siebie nawzajem. Poczucie, że jest przy mnie nieustannie i z wielką starannością zaplanował dzisiejsze spotkanie z Nim i taniec.

                                                                                              Marysia

Na tym kursie otrzymałam od Boga zapewnienie, że jestem Jego ukochaną córką i najpiękniejszą królową. Zobaczyłam, że Jezus patrzy na mnie z miłością, jak Oblubieniec na swoją oblubienicę i pragnie zaprosić mnie do tańca z Nim samym. Poczułam się wyjątkowa w oczach Boga, pełna wewnętrznego bogactwa.

                                                                                              Małgosia

Warto zaufać Jezusowi i iść za Nim, bo tylko On może najlepiej mnie zrozumieć i opowiedzieć się za mną w każdej sytuacji życiowej. Uczę się cały czas tej ufności.

                                                                                              Marysia

Panie Boże uzdrowiłeś moje zranienia, Ty sprawiłeś, że uwierzyłam w to, że mogę być Twoją królową. Poczułam, że jestem w pełni kobietą piękną, że moim Królem jest Jezus Chrystus.

                                                                                             Elżbieta

Jestem dobrą żoną, jestem dobrą matką, to sobie uzmysłowiłam. Jezus przemienia moje serce z kamienia na serce żywe, przebaczające. Chcę i mogę być szczęśliwa!

                                                                                              Aneta

Otrzymałam umocnienie, siłę, zapewnienie, że Bóg jest przy mnie cały czas. Otrzymałam słowo, że jest Bogiem wiernym, miłującym. Jestem dla Niego ważna – jestem Jego oblubienicą.

                                                                                              Dorota

Jezus przypomniał mi, że jestem dla Niego piękna i wartościowa. Napełnił moje serce nadzieją, że moje życie może się zmienić. Bóg mnie zapewnił, że jestem powołana do radości, a nie do smutku. Ważna była dla mnie obecność innych kobiet, ich świadectwa, ich trud oraz dostrzeganie delikatności i piękna.

                                                                                              Kasia

Na tym kursie dowiedziałam się, jaka jestem ważna i kochana przez Pana Jezusa.

                                                                                              Ala

Na tym kursie otrzymałam uzdrowienie z ran po „złym dotyku”, odzyskanie godności osoby, kobiety, radość z przebaczenia, wiarę w siebie, światło na najbliższą przyszłość i zapewnienie, że na tej drodze nie będę sama. Zaproszenie do tańca, tańca miłości z Jezusem, aby nieść tę miłość ludziom, których Bóg postawi na mojej drodze. Tak Panie, to Twoje dzieło. Chwała Tobie.

                                                                                              Edyta

Doświadczyłam, że jestem ważna dla Jezusa i piękna w Jego oczach. Dowiedziałam się także, jak zatroszczyć się o swoje piękno.

                                                                                              Ela

Na tym kursie otrzymałam wiele radości, miłości i pokoju serca. Byłam kobietą zalęknioną o poczuciu niskiej wartości i niekochaną. Na kursie Samarytanka Jezus pokazał mi, jak bardzo mnie kocha i że jestem dla Niego wyjątkowa. Czułam się jak królowa zaproszona na bal z Jezusem.

                                                                                              Teresa

Otrzymałam nowe życie w Bogu. Pan przyszedł z łaską przebaczenia mężowi po zdradzie. Dziękuję Ci Jezu, że jesteś, żyjesz i kroczysz przede mną. To Ty osłaniasz mnie, Twój delikatny, piękny kwiat. Dziękuję za wszystko, co uczyniłeś, za owoce. Kocham Cię Jezu.

                                                                                              Małgorzata

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ewangelizacja, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.