Parafialna Pielgrzymka do Lwowa w dniach 14-16 października 2016

Wstępnie program Pielgrzymki zawiera zwiedzanie Starego Miasta: kościoła dominikanów, Apteki-Muzeum, obejrzenie kamieniczek w Rynku i budynku Ratusza, kaplicy Boimów, katedry łacińskiej, pomnika Adama Mickiewicza, dzielnicy ormiańskiej z katedrą ormiańską, Cmentarza Łyczakowskiego, w tym Cmentarza Orląt Lwowskich. Codziennie będzie Msza Święta, w niedzielę w Katedrze Lwowskiej (miejsce Ślubów Jana Kazimierza). Istnieje możliwość uczestniczenia w spektaklu w Operze Lwowskiej za dodatkową opłatą – koszt biletu w zależności od miejsca wynosi od 20 zł do 60 zł. Repertuar dostępny będzie dopiero na początku października. Wskazane jest wzięcie odpowiedniego stroju do Opery.

1. Każdy uczestnik pielgrzymki musi obowiązkowo posiadać ważny paszport.
2. Koszt Pielgrzymki wynosi 360 zł za 1 osobę.
Cena zawiera:
• transport: autokar
• zakwaterowanie: 2 noclegi w hotelu
• wyżywienie zgodnie z programem: 2 x śniadania, 3 x obiad, 2 x kolacje
• przewodnika
• ubezpieczenie NNW, KL
• opłaty drogowe, parkingi, bilety wstępu
Cena nie zawiera:
• biletu do Opery Lwowskiej
3. Noclegi będą w hotelu we Lwowie – hotel Art Avenu przy ul. Khutorivka 40a. Pokoje w hotelu są 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Przy zapisywaniu się należy zgłosić z kim chciałoby się być w pokoju. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane będą do pokoju 2-3 lub 4 os.

4. Wyżywienie zawiera: 2 śniadania w hotelu oraz 3 obiady i 2 kolacje w restauracji.

5. Ponieważ zależy nam na niskiej cenie, Pielgrzymka organizowana jest samodzielnie przez Parafię pw. Najświętszego Serca Jezusowego i Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo bez udziału Biura Podróży.

6. Szczegółowe spotkanie informacyjne przed wyjazdem odbędzie się dnia 10 października o godz. 18.00 w domu parafialnym w salce Świetlicy.
7. Informacje i zapisy codziennie w dni robocze w godz. 15.00-19.00 w Świetlicy do dnia 07.10.2016r. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę.
8. Kontakt telefoniczny we wszelkich informacjach do Zofii Jaroszuk: 512 440 045

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pielgrzymki, Świetlica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.