Ośrodek nr 1 „Teatr”- rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 25 września odbyła się kawiarenka rozpoczynająca nowy rok szkolny w Ośrodku nr 1 „Teatr”. Niedzielne spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Mszą Święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Józefa Wróbla, podczas której dziękowaliśmy za minione wakacje i prosiliśmy o opiekę na nowy rok szkolny. W trakcie Mszy Świętej by podkreślić rangę spotkania , które równocześnie było wspomnieniem patrona Akademii św. Stanisława Kostki; w poczcie sztandarowym dumnie prezentowali się wychowankowie z najstarszej grupy w naszym Ośrodku- TAM KG, jedno z czytań zostało przygotowane było przez dziewczynki ze spółki kursu podstawowego-„Kuchcikowo”.

Po zakończonej Mszy Świętej przybyli goście zgromadzili się w dolnej sali domu parafialnego i tam mieli okazję razem powspominać mieniony obóz letni i poznać plany na nowy rok akademicki. Kolejnym niezwykle ważnym elementem kawiarenkowego spotkania było krótkie przedstawienie, przygotowane przy współpracy dwóch spółek TAM KG i Wędrowców, które przybyłym gościom przybliżyło życie i dzieło św. Stanisława Kostki.
Na zakończenie niedzielnego spotkania dla wszystkich gości, przygotowana była przez dziewczynki ze spółki „Kuchcikowo” słodka niespodzianka w postaci fontann czekoladowych z koreczkami owocowymi.

SONY DSC

Dziękujemy wszystkim za obecność i już dziś zapraszamy na kolejne kawiarenkowe spotkanie, które już 20 listopada.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Świetlica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.