Ogłoszenia duszpasterskie 26.03.2017

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu
  2. Nabożeństwa wielkopostne. Gorzkie Żale w niedzielę – 17.30. Droga krzyżowa w piątek: 10.00 i 17.15, dla dzieci – 16.30. Przez cały Wielki Post zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Za tydzień rozpoczynamy duchowe przygotowanie do świąt czyli Rekolekcje Wielkopostne, prowadzi je Ks. Maciej Warowny. Program rekolekcji jest dostępny w liście do parafian, na stronie internetowej i na plakatach. List można otrzymać w zakrystii. Dziękuję wszystkim, którzy dostarczyli go do parafian.
  4. Dziękuję też wszystkim, którzy wczoraj wieczorem porządkowali kościół po remoncie.
  5. Dziś Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza po Mszy św. o 11.30 na kawiarenkę z warsztatami plastycznymi o tematyce wielkanocnej.
  6. Kończy się malowanie kościoła. Pozostał chór i klatka schodowa oraz drobne prace wykończeniowe. W planie mamy polerowanie posadzki. Powinno się to odbyć bez większych utrudnień, ponieważ prace będą prowadzone w nocy. Trwają też prace w nowej zakrystii.
  7. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 zbiórka służby liturgicznej w związku z przygotowaniem do świąt.
  8. W sobotę różaniec o 17.15. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 16.00.
  9. Za tydzień Ośrodek nr 1 Teatr organizuje kiermasz palm wielkanocnych, a harcerze kiermasz kartek wielkanocnych.