Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2017

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Święto patronalne „Caritas”, zbiórka ofiar do puszki na potrzeby tej organizacji.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  3. Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego Zawisza organizuje dziś kiermasz ciast z przeznaczeniem na dofinansowanie obozów harcerskich.
  4. Jutro święto św. Wojciecha patrona Polski, we wtorek św. Marka ewangelisty, w sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy.
  5. Panowania jest pielgrzymka na Litwę i Łotwę od 29 kwietnia do 3 maja. Informacje na stronie parafii, zapisy trwają tylko do wtorku do godz. 19.00, dziś w zakrystii, jutro i pojutrze w świetlicy.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę trasie Jasna Góra, Łagiewniki, Szydłów, Tuchów. Zapisy w Domu Parafialnym.
  7. Nasza parafia planuje w dniach 19-23 lipca pielgrzymkę autokarowa po sanktuariach Czech, Austrii i Słowacji. Informacje na tablicy ogłoszeń i w zakrystii, spotkanie informacyjne dla zainteresowanych dziś o godz. 17.00.
  8. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się promocja książki o bł. Bolesławie Lament założycielce zgromadzenia sióstr Misjonarek św. Rodziny.
  9. We czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów.