Ogłoszenia duszpasterskie 30.04.2017

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna przeżywana w całym Kościele jako Niedziela Biblijna.
  2. W środę Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. tak jak w niedzielę. Zachęcamy też, aby wywiesić na swoim domu flagę państwową.
  3. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego, w piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży od 15.30, Msza św. o godz. 16.00, od 17.30 spowiedź dla wszystkich, w sobotę różaniec o godz. 17.15 połączony z nabożeństwem majowym. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  5. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klas III szkoły podstawowej nr 2 przyjmą pierwszą Komunie św., prosimy o modlitwę w intencji dzieci.
  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 15.00 zapraszamy na kawiarenkę patriotyczną przygotowaną przez świetlicę czyli Ośrodek nr 1 Teatr.
  8. Z okazji 100-lecia objawień fatimskich, członkowie Legionu Maryi w kilku kościołach Lublina będą się modlili się na różańcu. W naszym kościele zapraszamy do kaplicy św. Antoniego od godz. 7.00 w niedzielę 7 maja do godz. 7.00 w poniedziałek 8 maja.
  9. Za tydzień o godz. 19.00 zapraszamy na wykład nt. lubelskich świętach.
  10. Dziś w naszej parafii odbywa się promocja książki o bł. Bolesławie Lament założycielce zgromadzenia sióstr Misjonarek św. Rodziny. Za chwile Autorka książki s. Leonarda przedstawi krótko swoje dzieło.
  11. 13 maja przypada 100 rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy w tym dniu na pieszą pielgrzymkę do kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej. Wyruszymy z pod kościoła o godz. 17.00. podobne pielgrzymki wyrusza także z parafii św. Jana Pawła II, oraz z Czerniejowa i Wilczopola.