Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2017

 1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, o godz. 15.00 Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza na kawiarenkę patriotyczną, o godz. 19.00 zapraszamy na wykład nt. lubelskich świętach.
 2. Z okazji 100-lecia objawień fatimskich dziś od godz. 7.00 w kaplicy św. Antoniego trwa modlitwa różańcowa prowadzona przez Legion Maryi. Modlitwa potrwa do jutra do godz. 7.00.
 3. Jutro uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
 4. W sobotę 13 maja przypada 100. rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy w tym dniu na pieszą pielgrzymkę do kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej. Wyruszymy z pod naszego kościoła o godz. 17.00. W czasie pielgrzymki będziemy odmawiać różaniec fatimski. Główna Msza św. jubileuszowa o godz. 18.00
 5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00, dzieci klas IV szkoły podstawowej będą przeżywały rocznicę I. Komunii św., prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
 6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
 8. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
 9. W najbliższą niedzielę Wspólnota Jordan zaprasza na spotkanie z naszym parafianinem P. Romanem Zającem – biblistą i demonologiem. Podczas konferencji nasz Gość wygłosi konferencję poświęconą najtrudniejszym stronicom Pisma Świętego. Po konferencji będzie także czas na zadawanie pytań. Spotkanie odbędzie się w dolnej sali domu parafialnego o godz. 19.00
 10. W piątek o godz. 15.00, w domu parafialnym, odbędzie się kolejna edycja Parafialnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Polskiej, organizowanego przez Ośrodek nr 1
 11. Uczniowie SP nr 40 zapraszają na montaż słowno-muzyczny „Jan Paweł II i ks. Jan Twardowski w humorze i zamyśleniu”. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 w domu parafialnym.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.