Ogłoszenia duszpasterskie 07.05.2017

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, o godz. 15.00 Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza na kawiarenkę patriotyczną, o godz. 19.00 zapraszamy na wykład nt. lubelskich świętach.
  2. Z okazji 100-lecia objawień fatimskich dziś od godz. 7.00 w kaplicy św. Antoniego trwa modlitwa różańcowa prowadzona przez Legion Maryi. Modlitwa potrwa do jutra do godz. 7.00.
  3. Jutro uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
  4. W sobotę 13 maja przypada 100. rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy w tym dniu na pieszą pielgrzymkę do kościoła pw. Matki Bożej Fatimskiej. Wyruszymy z pod naszego kościoła o godz. 17.00. W czasie pielgrzymki będziemy odmawiać różaniec fatimski. Główna Msza św. jubileuszowa o godz. 18.00
  5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00, dzieci klas IV szkoły podstawowej będą przeżywały rocznicę I. Komunii św., prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  8. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  9. W piątek o godz. 15.00, w domu parafialnym, odbędzie się kolejna edycja Parafialnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Polskiej, organizowanego przez Ośrodek nr 1
  10. Uczniowie SP nr 40 zapraszają na montaż słowno-muzyczny „Jan Paweł II i ks. Jan Twardowski w humorze i zamyśleniu”. Odbędzie się on w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 w domu parafialnym.