Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2017

1. Dziś V Niedziela Wielkanocna, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane są składki Towarzystwa Przyjaciół KUL.
  2. Uczniowie SP nr 40 zapraszają dziś po Mszy św. o godz. 11.30 do domu parafialnego na montaż słowno-muzyczny „Jan Paweł II i ks. Jan Twardowski w humorze i zamyśleniu”.
  3. Wspólnota Jordan zaprasza dziś o godz. 19.00 na spotkanie z P. Romanem Zającem – biblistą i demonologiem, który wygłosi konferencję poświęconą najtrudniejszym stronicom Pisma Świętego.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na wieczór chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
  5. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 dzieci klas III szkoły podstawowej nr 40 przyjmą pierwszą Komunie św., prosimy o modlitwę w intencji dzieci. Spodziewamy się wtedy dużej ilości wiernych, może być trudno o miejsce siedzące, zachęcamy, aby w tym dniu wybrać inna godzinę Mszy św. Spodziewamy się też większej liczby samochodów dlatego sugerujemy, aby w miarę możliwości przyjść pieszo.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  7. Uczniowie Gimnazjum nr 1 zapraszają na program artystyczny o swoim patronie ks. Stanisławie Konarskim za tydzień o godz. 17.00.
  8. 18 maja od 17.00 do 19.00 Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublinie organizuje Dzień Otwartych Drzwi dla klas I, IV i VII.
  9. W niedzielę 21 maja o godz. 17.00 zapraszamy na wykład Pani dr Iwony Ulfik Jaworskiej z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na temat seksualizacji dzieci i młodzieży. Obserwujemy duże nasycenie środków przekazu w treści erotyczne, min. w czasopismach, filmach, grach, reklamach. Jaki wpływ na dzieci i młodzież mogą mieć tego typu treści opowie nasz gość.
  10. Przedstawiciele wspólnot AA i Al-Anon zapraszają dziś w godz. 18.00 – 19.30 na konsultacje.
  11. We środę 24 maja po mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską
  12. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Lubelskiej organizuje Lubelskie Dni Rodziny. Stałym elementem programu tych dni jest Eucharystia w katedrze Lubelskiej dla Jubilatów obchodzących 50-lecie, 55-lecie i 60-lecie pożycia małżeńskiego i spotkanie z władzami Miasta Lublin. Msza święta w intencji Jubilatów rozpocznie się w dniu 4 czerwca o godz. 11.30. Po Mszy św. odbędzie się w Trybunale Koronnym spotkanie Jubilatów z władzami Miasta.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Ogłoszenia duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.