Ogłoszenia duszpasterskie 06.08.2017

1. Dzisiaj święto Przemienienia Pańskiego, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane są składki od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL.
  2. Podobnie jak w latach poprzednich, gości dziś w naszej parafii O. Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
  3. Duszpasterz Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza 25-27 sierpnia do Garbowa na Spotkanie Młodych pod hasłem: DASZ WIARĘ? Zapisy prowadzone są internetowo, formularz zgłoszeniowy na stronie www.cdmlublin.pl w zakładce SMAL. Zapisu można dokonać również osobiście w biurze CDM od poniedziałku do piątku między 10.00 a 16.00, przy ul. Filaretów 7.
  4. W ramach przygotowania do Uroczystości Wniebowzięcia NMP 12, 13 i 14 sierpnia zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.15 prowadzoną przez członków Rycerstwa Niepokalanej. 13 sierpnia będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
  5. 8 i 9 września przybędzie do nas ogólnopolska pielgrzymka ok. 2 tysięcy osób niewidomych. Organizatorzy proszą mieszkańców Lublina o ugoszczenie tzn.: zorganizowanie kolacji, jednego noclegu i śniadania dla dowolnej liczny osób. Szczegóły i zapisy wyjaśnię w zakrystii.
  6. Wspólnota modlitewna „Dwa Serca” organizuje pielgrzymkę do Medjugorje 19-27 sierpnia. Szczegóły w kancelarii.