Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2017

1. Dzisiaj XIX niedziela zwykła w ciągu roku.
  2. Ofiary, które dziś składamy na tacę, przeznaczone są na Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
  3. Jutro wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej.
  4. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół, zbóż i owoców.
  5. Duszpasterz Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza w dniach od 25 do 27 sierpnia do Garbowa na Spotkanie Młodych. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy na stronie cdmlublin.pl oraz w biurze CDM przy ul. Filaretów 7.
  6. W ramach przygotowania do Uroczystości Wniebowzięcia NMP jeszcze dziś i jutro zapraszamy na modlitwę różańcową o godz. 17.15 prowadzoną przez członków Rycerstwa Niepokalanej. Dziś będzie to jednocześnie różaniec fatimski.
  7. 8 i 9 września przybędzie do nas ogólnopolska pielgrzymka ok. 1,5 tysiąca osób niewidomych. Organizatorzy proszą mieszkańców Lublina o przyjęcie pielgrzymów tzn.: zorganizowanie kolacji, jednego noclegu i śniadania dla dowolnej liczny osób. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  8. Na plakacie są informacje nt. programu uroczystości w Wąwolnicy.
  9. 16 sierpnia – Fundacja Nasza Tradycja zaprasza na Wieczór ku czci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. O godzinie 18.00 będzie w Bazylice Ojców Dominikanów Msza Święta w intencji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. W części artystycznej wystąpi Mieczysław Szcześniak.