Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2017

1. Dziś XXV niedziela zwykła. O godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  2. Jutro święto św. Stanisława Kostki – patronalne święto młodzieży; po Mszy św. o godz. 18.00 będzie indywidualne błogosławieństwo dla młodzieży.
  3. We czwartek święto św. Mateusza apostoła.
  4. Zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania prowadzone są w zakrystii i kancelarii. Rodziców kandydatów zapraszamy 24 września na Mszę św. o godz. 16.00, a po niej na spotkanie.
  5. 8 października rozpoczynamy Kurs Małżeński czyli 7 spotkań dla małżeństw. Skierowany jest do par, niezależnie od ich stażu, trwających w silnych relacjach, jak i do tych, które zmagają się z trudnościami. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. To również szansa na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie i współmałżonku. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  6. Za tydzień przybędzie do nas ks. Piotr Kawałko proboszcz parafii pw. Św. Mikołaja. Będziemy mogli pomoc w prowadzonych tam remontach.
  7. Wspólnota Galilea organizuje od 29 września do 1 października Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
  8. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  9. Na tablicy ogłoszeń jest plan prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku, prosimy o sprawdzenie i ewentualne zgłoszenie uwag do zakrystii
  10. Na tablicy ogłoszeń jest informacja o pielgrzymce do Krakowa, Wadowic i Wieliczki organizowanego przez parafie św. Jakuba Apostoła.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.