Konkurs na najpiękniejszy różaniec

REGULAMIN KONKURSU
1. Konkurs adresowany jest do dzieci trzech kategoriach: w wieku przedszkolnym, szkoły podstawowej i gimnazjum
3. Na konkurs należy dostarczyć różaniec wykonany przez dziecko z pomocą osoby dorosłej w kategorii przedszkolnej, samodzielnie w pozostałych.
4. Praca powinna mieć charakter przestrzenny. Materiały do wykorzystania dowolne, np. materiały przyrodnicze, z wyjątkiem nietrwałych produktów spożywczych (np. chrupki, płatki, żelki itp.). Liczymy na pomysłowość i oryginalność.
5. Etap międzyprzedszkolny odbędzie się w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek im bł. Franciszki Siedliskiem, ul. Świętochowskiego 82. Pozostałe etapy w świetlicy w domu parafialnym ul. Kunickiego 128.
6. Różańce opatrzone metryczkami (wzór dołączony do regulaminu) należy dostarczyć do 06.10.2017 na wyżej wymienione adresy.
7. Prace dzieci i ich rodziców będą ocenione przez powołaną komisję.
8. Kryteria oceny: nowatorski pomysł; ogólna estetyka wykonania prac plastycznych (atrakcyjność wizualna).
9. Prace będą wyeksponowane najpierw na terenie przedszkola (9-12.10.2017), a następnie w kościele pw. Najśw. Serca Jezusowego od 15 października 2017. Prace kategorii szkoła podstawa i gimnazjum trafią do kościoła 7 października.
10. Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy.
11. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 15. października 2017 roku (niedziela) w kościele pw Najśw. Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 11.30.

METRYCZKA, którą należy przymocować do różańca

Imię i nazwisko dziecka……………………..
Wiek dziecka: ……………………………………………
Nazwa reprezentowanej placówki z numerem telefonu……………………………………………………………….
Imię i nazwisko oraz nr tel. opiekuna (katechety, nauczyciela) ……………………………………………………………….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia duszpasterskie, Świetlica. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.