Ogłoszenia duszpasterskie 01.10.2017

1. Dziś rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. W gablocie jest grafik prowadzenia nabożeństw. Dzieci zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy różaniec. Wszystkie różańce będą umieszczone przy obrazie Matki Bożej, jako wota. Regulamin konkursu jest na stronie parafii.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 16.00, kandydaci do sakramentu bierzmowania złożą swoje deklaracje. Po Mszy św. będzie spotkanie w domu parafialnym.
  3. We czwartek Godzina Święta połączona z nabożeństwem różańcowym o 17.00. W piątek – spowiedź dla dzieci i młodzieży od 15.30, Msza św. o godz. 16.00, od 17.30 spowiedź dla wszystkich. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy z czwartku na piątek.
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca i wspomnienie NMP Różańcowej, w parafii pw. MB Różańcowej, na Mszy św. o godz. 11.00. nastąpi ogłoszenie sanktuarium maryjnego. Ponadto, ponad 100 osób z naszej parafii wyjedzie do Dorohuska w ramach akacji Różaniec do granic. Chcemy podkreślić ten wyjątkowy dzień i o godz. 14.00, kiedy będzie trwała modlitwa na granicy, odmówić cały różaniec. Pierwszą część poprowadzi wspólnota Jordan, drugą Rycerstwo Niepokalanej, dwie pozostałe Rodzina Różańcowa. Nie będzie różańca o godz. 17.15. Rozważania są już z przygotowane.
  5. Osoby, które zapisały się na wyjazd na Różaniec do granic, zapraszamy dziś do zakrystii, aby potwierdzić swój udział. Jeśli będą wolne miejsca, od jutra będziemy zapraszać osoby z listy rezerwowej.
  6. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 17.00 procesja różańcowa.
  7. Za tydzień rozpoczynamy po raz pierwszy Kurs Małżeński. Prosimy o modlitwę za małżonków i prowadzących.
  8. 9 października o godz. 18.30 pierwsze spotkanie Kursu Alfa. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakramentu bierzmowania.
  9. Wspólnota Jordan zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie w kościele, w niedzielę 8 października. Zapraszamy osóby, które chciałyby odnaleźć lub pogłębić swoją wiarę. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  10. Jutro wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we czwartek św. Faustyny Kowalskiej.
  11. W soboty o 10.00 zapraszamy dzieci na próby scholi Boże Nutki.