Kurs Alpha

To kurs dla każdego! Przyjdź, jeśli jesteś poszukujący, wątpiący, niewierzący, poszukujesz odpowiedzi na pytania dotyczące istnienia Boga, sensu życia, cierpienia, itp. lub też pragniesz pogłębić swoją relację z Jezusem.

Kurs Alfa jest czasem budowania relacji przy poczęstunku, słuchania wykładu, dyskusji i szukania odpowiedzi na nurtujące nas pytania, a także dzielenia się swoim doświadczeniem wiary.

Możesz jeszcze dołączyć do nas w najbliższy poniedziałek, 16 października 2017 r.

Miejsce: parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie, sala parafialna, godz. 18.30.

Przyjdź i przeżyj przygodę swojego życia.

Czekamy na Ciebie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.