Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2017

1. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert patriotyczny w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Dziś o 15.30 w domu parafialnym odbędzie się Biesiada Patriotyczna przygotowana przez Ośrodek Nr 1 Teatr. W ramach wydarzenia będzie wystawiona Balladyna Juliusza Słowackiego.
  2. W dniach 17-19 listopada w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie odbędą się Dni Muzyki Chrześcijańskiej. Więcej.
  3. Trwa modlitwa za zmarłych, codziennie o godz. 17.15. Kartki z ich imionami można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  4. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea. Tym razem wygłosi homilię i będzie poradził modlitwy gość z Włoch – O. Gabriele Nanni prawnik, teolog i były egzorcysta.
  5. Poszukujemy osób chętnych do pomocy w kolportażu prasy katolickiej.
  6. 26 listopada Akcja Katolicka będzie prowadzić loterię fantową z przeznaczeniem dochodu na paczki dla dzieci. Fanty na loterię można przynosić do kancelarii.
  7. Zapraszamy dziś na kiermasz misyjny w celu wsparcia misji w Rwandzie.
  8. 5 listopada w 88. roku życia, w 62. roku kapłaństwa, zmarł pochodzący z naszej parafii ks. Leonard Wojciech Zaręba. Pamiętajmy o nim w modlitwach.
  9. Jeszcze przez tydzień można zgłaszać do kancelarii nazwiska kandydatów do Rady Duszpasterskiej.
  10. Za tydzień przybędzie do nas ks. Aleksy Romańczuk z Borysowa na Białorusi. Będziemy mogli wesprzeć kościół na tym terenie.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, Ogłoszenia duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.