Ogłoszenia duszpasterskie 31.12.2017

1. Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień roku, o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynne, o 18.00 Msza św. na zakończenie roku.
  2. Dziś słowo głosi ks. dr Jarosław Przytuła Rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy.
  3. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, początek nowego roku. Msze św. tak jak w niedzielę. Zachęcamy aby nowy rok rozpocząć z Bogiem.
  4. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze św. w takim porządku jak w niedzielę. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone będą na misje. Będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych domów. W tym dniu przypada pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
  5. Orszak Trzech Króli rozpocznie się kolędowaniem o godz. 11.15 na placu Zamkowym w Lublinie. Trzej Królowie podążą ulicami Miasta do lubelskiej katedry na Mszę Świętą o godz. 13.00.
  6. W tym tygodniu: we czwartek Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00, w piątek – spowiedź od 15.30 i od 17.30, Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 16.00. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca.
  7. Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej. Towarzystwo przyjaciół KUL będzie zbierało składki członkowskie.
  8. Spotkania opłatkowe w tym tygodniu: dziś o 14.00 spotyka się Domowy Kościół, 6 stycznia o 19.00 Służba liturgiczna. Za tydzień o 11.00 spotkanie opłatkowe Chóru Parafialnego i przyjaciół. Zaproszeni są także byli członkowie.
  9. 7 stycznia o 17.00 rozpoczynamy kurs przedmałżeński. Zapraszamy.
  10. Dziękujemy za ofiary składane przy figurce aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  11. Trwa wizyta duszpasterska, w dni robocze od godziny 16.00, w soboty od 10.00. Program wizyty jest zamieszczony w ulotkach oraz na stronie internetowej. Ulotki są do wzięcia przy szopce. Niestety, w ulotkach pojawił się błąd. Przy dacie 27 stycznia powinny być podane ul: Chłodna, Bagatela i pozostałe numery Kunickiego. Za pomyłkę przepraszamy.
  12. Za tydzień o godz. 20.00 w 2 Programie TVP transmitowany będzie Koncert „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” Podczas trwania koncertu prowadzona będzie zbiórka smsowa na rzecz ofiar wojny w Syrii i mieszkańców zniszczonego miasta Aleppo, może się będzie do niej przyłączyć, wysyłając smsy w trakcie koncertu.