Ogłoszenia duszpasterskie 07.01.2018

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. o godz. 10.00 spotkanie opłatkowe Chóru Parafialnego po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe Rodziny Różańcowej. Towarzystwo przyjaciół KUL zbiera składki członkowskie.
  2. Dziś gości w naszym kościele ks. Piotr Brodziak Prefekt Wyższego Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, dziękujemy za pomoc i głoszone słowo Boże.
  3. Dziś, o 17.00 pierwsza katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
  4. Za tydzień przybędzie do nas gość z Tanzanii O. Daniel Hinc ze zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców. Będziemy mogli wesprzeć jego działalność misyjną.
  5. Za tydzień o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe Legionu Maryi i sympatyków.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  7. Mamy wolne terminy Mszy św. w styczniu. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub do kancelarii.
  8. Trwa wizyta duszpasterska, w dni robocze od godziny 16.00 oraz w soboty od godziny 10.00. Dziękujemy za serdeczna atmosferę podczas wizyty. Program jest zamieszczony na ulotkach, stronie internetowej i w gablocie. Ofiary, składane w czasie wizyty przeznaczamy na remont wieży kościoła oraz organów.