Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2018

1. Dzisiaj II niedziela zwykła, z Tanzanii przybył do nas O. Daniel Hinc ze zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców. Po Mszy św. można wesprzeć misje.
  2. Dziś o godz. 11.00 spotkanie opłatkowe Legionu Maryi i sympatyków.
  3. Dziś, o 17.00 kolejna katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
  4. Za tydzień po Mszy o godz.10.00 odbędzie się kawiarenka z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez Ośrodek nr 1 „Teatr”.
  5. Ofiary, które w przyszłą niedzielę złożymy na tacę, przeznaczone będą na rzecz Metropolitarnego Seminarium Duchownego.
  6. Do 16 stycznia trwa zbiórka makulatury na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
  7. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy kolejny Wieczór Chwały.
  8. Mamy wolne terminy Mszy św. w styczniu. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub do kancelarii.
  9. W sobotę na mszy św. o godz. 18.00 będziemy gościć Instytut Teologii Duchowości z KUL. Instytut zaprasza po Mszy św. do wspólnego śpiewania kolęd.
  10. Trwa wizyta duszpasterska, w dni robocze od godziny 16.00 oraz w soboty od godziny 10.00. Dziękujemy za serdeczna atmosferę podczas wizyty. Program jest zamieszczony na ulotkach, stronie internetowej i w gablocie. Ofiary, składane w czasie wizyty przeznaczamy na remont wieży kościoła oraz organów.
  11. Dzisiaj od godz. 18.00 w domu parafialnym dyżur wspólnoty AA. Zapraszamy.
  12. Za tydzień odbędzie się promocja poezji Zygmunta Miszczaka. Będą do nabycia tomiki nt. historii polski i roku liturgicznego.