Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018

1. Dziś III niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  2. Po Mszy św. o godz. 10.00 Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza na Kawiarenkę z okazji Dni Babci i Dziadka.
  3. We czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  4. Za tydzień przypada wspomnienie bł. Bolesławy Lament założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny, Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość uczczenia relikwii bł. Bolesławy.
  5. W tym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kapłana w zaplanowanym terminie zachęcamy do uzgodnienia innego terminu. Zapisy prowadzone są w zakrystii i kancelarii. Dziękujemy za serdeczna atmosferę podczas wizyty. Program wizyty jest zamieszczony w ulotkach oraz na stronie internetowej. Niestety, w ulotkach pojawił się błąd. Przy dacie 27 stycznia powinny być podane ul: Chłodna, Bagatela i pozostałe numery Kunickiego. Za pomyłkę przepraszamy. Ofiary, składane w czasie wizyty przeznaczamy na remont wieży kościoła oraz organów.
  6. Dziś zapowiadaliśmy promocję poezji Zygmunta Miszczaka. Niestety autor zachorował. Promocja odbędzie się w innym terminie.
  7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego.
  8. Ofiary, które dziś składamy na tacę, przeznaczone są na rzecz Metropolitarnego Seminarium Duchownego.