Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2018

1. Dziś IV Niedziela zwykła, w naszym kościele gości Ks. Piotr Brodziak, Prefekt Wyższego Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, dziękujemy za pomoc i głoszone dziś słowo Boże.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego.
  3. Dziś przypada wspomnienie bł. Bolesławy Lament założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Rodziny. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie możliwość ucałowania relikwii bł. Bolesławy.
  4. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego. W zakrystii można zapisać się na adorację w kaplicy, w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca.
  5. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone będą na rzecz zakonów kontemplacyjnych. W piątek spowiedź o 15.30 i o 17.30.
  6. W sobotę wspomnienie św. Błażeja patrona od chorób gardła, po Mszy św. o godz. 18.00 błogosławieństwo świecami św. Błażeja. W sobotę różaniec o godz. 17.15.
  7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Kończy się wystawa szopek bożonarodzeniowych. Autorów prosimy o odebranie szopek. We czwartek 1 lutego od godz. 19.00 będziemy demontować szopkę i choinki, zapraszamy osoby chętne do pomocy.
  9. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za miłe spotkania, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary, które planujemy przeznaczyć na remont wieży kościoła oraz organów.
  10. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 będziemy mogli wesprzeć leczenie ciężko chorej Anny Walczak, mamy dwójki dzieci.
  11. Za tydzień zapowiadana wcześniej promocja poezji Zygmunta Miszczaka.