Zapraszamy do udziału w VI Otwartym Parafialnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jest on adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych. Cele konkursu to m.in. integracja szkół i placówek wsparcia dziennego z Lublina, promowanie literatury polskiej oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich uczestników.

Konkurs odbędzie się 11 maja 2017 roku o godz. 15.30 w dolnej sali domu parafialnego przy Kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie (ul. W. Kunickiego 128). Zgłoszenia do 30.04.2018 r.

REGULAMIN_VI_OPKRPiPP VI_

OPKRPiPP_-_KARTA_ZGŁOSZENIOWA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.