Ogłoszenia duszpasterskie 22.04.2018

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna.
  2. Przybył do nas Ks. prof. dr hab. Mirosław Kalinowski Dyrektor Instytutu Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej KUL, Prezes Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Chorych Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Po Mszy św. będzie zbiórka ofiar do puszki na rzecz hospicjum Dobrego Samarytanina.
  3. Dziś kiermasz ciast prowadzony przez harcerki z SHK Zawisza FSE w celu dofinansowania wyjazdu na obóz.
  4. W poniedziałek święto św. Wojciecha patrona Polski, we środę św. Marka ewangelisty.
  5. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie rodziców uczniów klas IV szkół podstawowych w związku z przygotowaniami do rocznicy I. komunii św.
  6. Za tydzień o godz. 11.00 Ośrodek nr 1 Teatr zaprasza na kawiarenkę patriotyczną.
  7. 27 maja na Mszy św. o godz. 16.00 uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz klas II gimnazjum, którzy w przyszłym roku będą przyjmować sakrament bierzmowania złożą deklaracje oznaczające początek przygotowań do sakramentu. Deklaracje są do wzięcia w kancelarii i w zakrystii. Zapraszamy.
  8. 3 maja planowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Wyjazd o godz. 5.00, powrót ok. 22.00. Zapisy w domu parafialnym.
  9. 28 kwietnia o godz. 17.00 w restauracji Oranżeria przy ul. Ciepłowniczej 3, Wspólnota Galilea organizuje spotkanie dla małżeństw, aby umacniać więzi między małżonkami i poprawiać wzajemne relacje.