Ogłoszenia duszpasterskie 06.05.2018

1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Zbierane są składki Towarzystwa Przyjaciół KUL.
  2. We wtorek uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
  3. Od piątku po Mszy św. o godz. 18.00 Wspólnota Jordan zaprasza na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, na Mszy św. o godz. 10.00, uczniowie klas IV szkół podstawowych będą przeżywały rocznicę I. Komunii św., prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców. Próby dla dzieci przed rocznicą będą w środę i piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Od 11 do 15 maja będzie zbiórka makulatury na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Matki Bożej o godz. 17.30.
  7. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  8. Uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz klas II gimnazjum, 27 maja na Mszy św. o godz. 16.00 będą składać deklaracje oznaczające początek przygotowań do sakramentu bierzmowania. Deklaracje są do wzięcia w kancelarii i w zakrystii. Zapraszamy.
  9. W piątek o godz. 15.00, w domu parafialnym, odbędzie się kolejna edycja Parafialnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Polskiej, organizowanego przez Ośrodek nr 1