Ogłoszenia duszpasterskie 13.05.2018

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 10.00 będzie rocznica I. Komunii św., o godz. 17.00 będzie różaniec fatimski połączony z nabożeństwem majowym. Także dziś odpust w parafii MB Fatimskiej.
  2. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Wspólnota Jordan zaprasza codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 na nowennę przed uroczystością.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
  4. Za tydzień na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 dzieci z klas III szkoły podstawowej nr 40 przyjmą I. Komunię św. Spodziewamy się dużej ilości wiernych, może być trudno o miejsce siedzące, zachęcamy, aby w tym dniu wybrać inną godzinę. Będzie też większa ilość samochodów, dlatego sugerujemy, aby w miarę możliwości przyjść pieszo.
  5. Uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz klas II gimnazjum, 27 maja na Mszy św. o godz. 16.00 będą składać deklaracje oznaczające początek przygotowań do sakramentu bierzmowania. Deklaracje są do wzięcia w kancelarii i w zakrystii. Zapraszamy.
  6. W najbliższą środę o godz. 17.00 będzie majówka przy krzyżu na osiedlu.
  7. Przedstawiciele wspólnot AA i Al-Anon zapraszają dziś w godz. 18.00 – 19.30 na konsultacje.
  8. Są do nabycia w zakrystii modlitewniki dla czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego. Zapraszamy.