Ogłoszenia duszpasterskie 01.07.2018

  1. Dzisiaj XIII niedziela zwykła. Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Towarzystwo Przyjaciół KUL, zbiera dziś składki od swoich członków.
  2. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć wyjazd na misje.
  3. W tym tygodniu we czwartek Adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00, w piątek spowiedź od 17.30, w sobotę różaniec o godz. 17.15. Zachęcamy do adoracji w nocy, przed pierwszym piątkiem miesiąca. W zakrystii prowadzone są zapisy.
  4. W kancelarii i zakrystii prowadzimy zapisy na 40. Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę. Nie wszyscy mają możliwość wyruszenia na szlak pielgrzymkowy z racji choroby czy wieku. Wszyscy możemy jednak wesprzeć Fundusz „Idę z Tobą”. W naszej intencji każdego dnia będą modlić się pielgrzymi, a ofiary przez nas złożone przeznaczone będą na zakup wody, leków, żywności i innych rzeczy niezbędnych na szlaku pielgrzymkowym.
  1. Grupa AA „Jest nadzieja” zaprasza 4 lipca o godz. 18.00 na Mszę św., a o godz. 19.00 na mityng informacyjno – spikerski na temat „Słuchaj, ucz się i działaj” z udziałem ks. Józefa Zwolaka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogłoszenia duszpasterskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.