Ogłoszenia duszpasterskie 09.09.2018

1. Dziś XIII Niedziela zwykła.
  2. W środę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, we czwartek różaniec Fatimski o godz. 17.15, w piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego – koronka do Miłosierdzia Bożego pod krzyżem przy ul. Herberta o godz. 15.00, w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  3. W piątek Szkoła Podstawowa nr 40 przyjmie nowe imię Lubelskiego Lipca 1980. Mszy św. O godz. 9.00 przewodniczył będzie ks. Biskup Mieczysław Cisło.
  4. Ministrantów i lektorów, w tym tygodniu wyjątkowo, zapraszamy na zbiórkę we czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Spotkanie dzieci klas III szkół podstawowych oraz rodziców w związku z przygotowaniami do I. Komunii św. będzie za tydzień o godz. 11.00, w kościele.
  6. 19 września zapraszam Katechetów na spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
  8. Wspólnota Galilea organizuje od 28 do 30 września Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
  9. Czekamy jeszcze do przyszłej niedzieli na deklaracje kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  10. Archidiecezjalny chór chłopięco-męskiego Pueri Cantores Lubinenses zaprasza chłopców i mężczyzn. Przesłuchania odbywają się przy Kościele MB Różańcowej. Informacje na pcl.kuria.pl lub pod telefonem 511 199 904
  11. Przy studium organistowskim przy ul. Kochanowskiego, zostały zbudowane w wakacje dodatkowe miejsca parkingowe. Zapraszamy, aby z nich korzystać. Prosimy tylko, aby nie zostawiać samochodów na noc oraz nie zastawić wjazdu.
  12. Od 14 do 18 września będzie kolejna zbiórka makulatury na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.