Ogłoszenia duszpasterskie 03.02.2019

1. Dziś IV niedziela zwykła po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Towarzystwo Przyjaciół KUL zbiera składki od swoich członków. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic dziecięcego kółka różańcowego.
  2. Dziś słowo głosi Rektor Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej ks. dr Jarosław Przytula. Dziękujemy.
  3. Dziękuję Rodzinie Różańcowej za kwiaty do kościoła. Dziękuje Paniom, które od 5 lat sprzątają kaplicę adoracji.
  4. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Tym razem pomagali: Mateusz, Jakub, Agnieszka i Arkadiusz Burdanowie, Marzena i Marcin Magierscy, Agnieszka i Paweł Dzięcioł, Jerzy Kopycinski, Arkadiusz Gęca, Waldemar Marek, Józef Ożóg, Maria Podkowa, Kornel Klamut, Mateusz Maciąg, Tomasz Górka, Piotr Balewajder, Mieczysław Lisik, Beata Słotwińska, Tomasz Górka, Mariusz Marecki.
  5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za miłe spotkania, wspólną modlitwę oraz za złożone ofiary, w tym roku przeznaczone min. na remont ogrodzenia, zakup nowych konfesjonałów oraz oświetlenie krzyża na wieży kościoła.
  6. W parafii odbywają się bezpłatne korepetycji z historii, chemii, biologii i matematyki. Informacje na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń . Tel. 509 613 503 po godz. 18.00
  7. Dziś, o 17.00 pierwsza katecheza dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.
  8. We czwartek o godz. 17.00 adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego.
  9. Za tydzień zbiorka ofiar na Fundusz Wschodni.
  10. W ostatnich miesiącach z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Bolesław Brzozowski, Bolesław Romaniuk, Emilia Pomykalska, Alicja Tkaczyk, Zofia Maj, Bożena Wiśnicka, Lucjan Woźniak, Janina Lakutowicz, Zofia Ośko, Władysława Sobczak, Jan Łaz, Wojciech Wrona, Czesława Puchalska, Helena Laskowska, Krzysztof Jaremek, Józef Waśkowicz, Czesława Miziołek, Janusz Kamola, Halina Sokół, Halina Prokop, Tadeusz Korona, Franciszek Trzciński, Zbigniew Majewski, Halina Dryła, Teodozja Pietras-Prusek, Janina Pawlak, Władysława Bednarska, Stanisław Czuba, Helena Niecko, Marianna Adamczyk. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.