Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2018

  1. Dziś V niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych. Towarzystwo Przyjaciół KUL zbiera składki od swoich członków.
  2. Dziękuję serdecznie za pomoc w demontażu szopki i choinek. Tym razem pomagali: Agnieszka i Paweł Dzięcioł, Marzena i Marcin Magierscy, Tomasz Górka, Mateusz Stachyra, Aleksy Zgierski, Mariusz Marecki oraz dn Michał Myśliwiecki.
  3. Dziękuję Rodzinie Różańcowej za kwiaty do kościoła. Dziękuję Paniom, które już od prawie 4 lata sprzątają kaplice Adoracji.
  4. Zakończyła się wystawa szopek, są do odebrania w Domu Parafialnym.
  5. Za tydzień 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza św. o godz. 16.00 będzie sprawowana w intencji chorych z naszej parafii. W czasie tej Mszy chorzy będą mogły przyjąć sakrament namaszczenia chorych.
  6. Dziś przybył do nas Pan Zygmunt Miszczak poeta, po Mszy św. można nabyć tomiki poezji nt. historii polski i roku liturgicznego.
  7. Za tydzień zbiórka ofiar na Fundusz Wschodni.
  8. Od 24 lutego planujemy Jerycho Różańcowe czyli 7 dni i nocy nieprzerwanej modlitwy w kaplicy św. Antoniego. W roku jubileuszu 100-lecia niepodległości chcemy modlić się w intencji Ojczyzny o jedność dla wszystkich obywateli, oraz jej rozwój i bezpieczeństwo. Nadal chcemy prosić o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz o dary Ducha Świętego na czas rekolekcji. Zapraszamy, aby włączyć się w tę modlitwę przez prowadzenie jednej części różańca. Informacje i zapisy w zakrystii.