Ogłoszenie nr 2 – Wykonanie Ekspertyzy Technicznej

11.06.2019r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Władysława Kunickiego 128, 20-436 Lublin informuje, iż najkorzystniejszą ofertę na wykonanie Ekspertyzy technicznej dla budynku kościoła parafialnego Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja kościoła parafialnego oraz domu parafialnego Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie” złożył następujący wykonawca:
PROBATUS Sp. z o.o. Sp. K., ul. Przemysłowa 46, 24-320 Poniatowa.

31.05.2019 r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Władysława Kunickiego 128, 20-436 Lublin, zaprasza do złożenia ofert na wykonanie Ekspertyzy technicznej dla budynku kościoła parafialnego Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie, w celu złożenia wniosku o dofinansowanie projektu pod tytułem: „Termomodernizacja kościoła parafialnego oraz domu parafialnego Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie” ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ekspertyza techniczna – zapytanie ofertowe,

Ekspertyza techniczna – formularz ofertowy