Ogłoszenie nr. 4

05.08.2021r.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Władysława Kunickiego 128, 20-
436 Lublin, ogłasza konkurs na na wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dwóch instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem jednej powietrznej pompy ciepła w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja kościoła parafialnego oraz domu parafialnego Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie. Zamówienie planowane jest do realizacji w ramach wniosku o dofinansowanie (WoD), przy wsparciu finansowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, program priorytetowy nr 3.4.1 „Budownictwo Energooszczędne Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”

1. Załączniki (zip)

INFORMACJA o unieważnieniu zapytania ofertowego z dn. 5 sierpnia 2021 r. na wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dwóch instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem jednej powietrznej pompy ciepła w ramach przedsięwzięcia pn. Termomodernizacja kościoła parafialnego oraz domu parafialnego Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie

1. INFORMACJA o unieważnieniu zapytania ofertowego z dn. 5 sierpnia 2021 r.