Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018

1. Dziś X niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 11.30  na terenie Przedszkola Nr 3, odbędzie się Festyn Parafialny organizowany we współpracy z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo. Zapraszamy.
  2. We środę wspomnienie św. Antoniego z Padwy. Przypominamy, że jest on patronem kaplicy w podziemiach. Także we środę o godz. 17.00 różaniec Fatimski i nabożeństwo czerwcowe.
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Jordan i Galilea.
  4. Dziś zbiórka ofiar do puszki na rzecz poszkodowanej w wypadku Alicji Mazurek ze Wspólnoty Guadelupe.
  5. 16 czerwca Rycerstwo Niepokalanej i Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii, do Niepokalanowa i do katedry w Łowiczu miejsca spoczynku 12 prymasów Polski. Zapisy przy kancelarii.
  6. Za tydzień zapraszamy kierowców ze swoimi pojazdami. Zachęcamy aby przed wakacjami pomodlić o błogosławieństwo Boże w ruchu drogowym. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznaczone będą na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego.
  7. Za tydzień w Parafii św. Jana Pawła II odbędzie się festyn rodzinny. Program na plakacie przed kościołem.