Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018

  1. Dziś XXVI Niedziela zwykła. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 16.00, a po niej na spotkanie.
  2. Jutro rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. W gablocie jest grafik prowadzenia nabożeństw. Dzieci zachęcamy aby przyniosły własnoręcznie wykonany różaniec. Wszystkie będą umieszczone przy obrazie Matki Bożej.
  3. We czwartek adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem różańcowym o 17.00. W piątek – spowiedź dla dzieci i młodzieży od 15.30, Msza św. o godz. 16.00, od 17.30 spowiedź dla wszystkich. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy z czwartku na piątek.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 17.00 procesja różańcowa.
  5. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie 7 października po Mszy św. o godz. 11.30.
  6. Jutro o godz. 18.30 drugie spotkanie Kursu Alfa. Jeszcze można się dołączyć. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania.
  7. Za tydzień rozpocznie się Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Prosimy o modlitwę za małżonków i prowadzących.
  8. We wtorek wspomnienie św. Aniołów Stróżów, we czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej.
  9. W soboty o 10.00 zapraszamy dzieci na próby scholi Boże Nutki.