Ogłoszenia duszpasterskie 07.10.2018

  1. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. W gablocie jest grafik prowadzenia nabożeństw. Dziś po Mszy św., o godz. 17.00 procesja różańcowa.
  2. W sobotę odpust w parafii NMP Fatimskiej, w naszej parafii różaniec fatimski o godz. 17.00.
  3. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 11.30. Dzieci zachęcamy też do przyniesienia własnoręcznie wykonanych różańców, które będą umieszczone przy obrazie Matki Bożej.
  4. Jutro o godz. 18.30 trzecie spotkanie Kursu Alfa. Jeszcze można się dołączyć.
  5. Dziś o godz. 17.00 rozpocznie się Kurs Małżeński. Informacje na stronie internetowej. jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Prosimy o modlitwę za małżonków i prowadzących.
  6. W piątek 12 października o godz. 17.30 Ośrodek nr 1 „Teatr” zaprasza na spotkanie z wychowawcą Ośrodka – podróżnikiem i alpinistą – Radosławem Malinowskim, który opowie o swojej ostatniej wyprawie w Góry Kaukazu.
  7. W soboty o 10.00 zapraszamy dzieci na próby scholi Boże Nutki.
  8. Za tydzień będzie kiermasz w celu pomocy misjom w Ruandzie.
  9. Także za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 Akademia Aktywnego Seniora i Ośrodek nr 1 „Teatr” zapraszają na Międzypokoleniową Kawiarenkę Papieską o Św. Janie Pawle II.
  10. Od kilku lat, jesienią, kierujemy do każdej rodziny list nt. aktualnych wydarzeń w parafii. Serdecznie prosimy o pomoc w przygotowaniu listu. Zapraszamy jutro o  godz. 9.00. Mamy nadzieję, że od wtorku będzie można zabierać gotowe listy, aby je dostarczyć do parafian.