Ogłoszenia duszpasterskie 09.06.2019

 1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na festyn na terenie przedszkola nr 3. Dziękuję Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo za trud organizacji festynu.
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00, zapraszamy na Wieczór Chwały przygotowany przez Wspólnoty Galilea i Jordan.
 4. Jutro święto NMP Matki Kościoła, Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 5. Za tydzień uroczystość Najświętszej Trójcy.
 6. Dziś zbiórka ofiar do puszki na świątynię Opatrzności Bożej.
 7. Dziś imieniny s. Felicji od lat pracującej w naszej parafii. Składamy najlepsze życzenia i zachęcamy do modlitwy w intencji solenizantki. Jutro o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji solenizantki.
 8. Za tydzień przybędzie do nas Pani Teresa Kmieć, siostra zamordowanej na misjach wolontariuszki Heleny Kmieć. Będziemy mogli wesprzeć osoby pracujące na misjach.
 9. Także za tydzień Wspólnota Jordan organizuje kiermasz ciast.
 10. Planowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium BM Bolesnej w Świętej Wodzie, do Sokółki, do sanktuarium MB w Różanymstoku, do Leśnej Podlaskiej oraz do Kodnia. Wyjazd 21 czerwca o godz. 5.00. powrót 22 czerwca ok. godz. 22.00. Zapisy przy kancelarii.   
 11. Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
 12. 22 czerwca, w dzień ojca organizowane jest Męskie Oblężenie Jasnej Góry szczegóły można znaleźć na stronie http://oblezenie.mezczyzni.net/
 13. W naszym kościele mamy sporo rzeczy znalezionych, po które nikt się nie zgłasza. Dziś są wystawione w koszyku pod chórem. Jeśli właściciele je rozpoznają proszę je zabrać. Od jutra będą do zabrania przez każdego.