Ogłoszenia duszpasterskie 13.09.2020

 1. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego – pod krzyżem, przy ul. Herberta, o godz. 15.00 będzie koronka do Miłosierdzia Bożego. We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej. W piątek święto św. Stanisława Kostki – patronalne święto młodzieży.
 2. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.00 ostatnia w tym roku grupa dzieci przyjmie I Komunię św.
 3. Także za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 4. Trwają zapisy do bierzmowania. Deklaracje dla kandydatów można pobrać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 20 września po Mszy świętej o godz. 16.00. Kandydaci przychodzą z wypełnionymi deklaracjami 27 września na Mszę świętą o godz. 16.00. Kandydaci spoza naszej parafii muszą najpierw uzyskać pozwolenie na bierzmowanie ze swojej parafii.
 5. Spotkanie rodziców dzieci klas III szkół podstawowych w związku z przygotowaniami do I Komunii św. w 2021 roku będzie za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30.
 6. Dzieci zapraszamy do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie obecnych członków i kandydatów będzie 4 października po Mszy św. o godz. 11.30.
 7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy dziewczynki i chłopców zainteresowanych wstąpieniem do ZHR.
 8. Wspólnota Galilea organizuje od 25 do 27 września Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana.
 9. Od 4 października będzie prowadzony w domu parafialnym Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. To również szansa na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie i współmałżonku. Więcej informacji na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
 10. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
 11. Przypominamy o noszeniu maski lub zachowania dystansu. Osoby, które pragną przyjąć Komunię św. na rękę, zapraszamy do kolejki przed amboną i prosimy o przyjmowanie Komunii św. w pierwszej kolejności.