Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020

1. Dziś XXVI niedziela zwykła. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś na Mszę św. o 16.00.
  2. W czwartek rozpoczynamy październik. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Dzieci zachęcamy, aby przynosiły własnoręcznie wykonane wota, które umieścimy przy obrazie Matki Bożej. Zachęcamy też do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30.
  3. W czwartek adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego połączona z nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30. Osoby chętne do adoracji w kaplicy w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca prosimy o zapisywanie się w zakrystii. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 17.00 procesja różańcowa.
  5. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki na rzecz poszkodowanych w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos.
  6. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne. Będzie też zbiórka ofiar do puszki na Stolicę Apostolską.
  7. Zapraszamy na dwa kursy: Wspólnota Galilea organizuje od 12 października kurs Alfa. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny od 4 października będzie prowadziło Kurs Małżeński. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. Informacje na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii.
  8. We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus, w piątek św. Aniołów Stróżów.
  9. W sobotę 3 X o godz. 7.00 wyjazd ministrantów, lektorów i ich rodziców. Zbiórka przed kościołem.
  10. Archidiecezjalny chór chłopięco-męski ogłasza nabór chłopców, młodzieży i dorosłych. Szczegóły pod nr. 511 199 904 i na stronie: www.pcl.kuria.lublin.pl
  11. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszli do wieczności: Anna Matraszek, Małgorzata Mizerska, Marcin Kieliszek, Piotr Augustowski, Danuta Grygorczuk, Anna Sobieszek, Teresa Małek, Waldemar Kowalczyk, Jan Madej. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.