Ogłoszenia duszpasterskie 04.10.2020

1. Dziś XXVII. niedziela zwykła. Zbierane są składki od członków Towarzystwa Przyjaciół KUL. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych a o godz. 17.00 procesja różańcowa.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Dzieci zachęcamy, aby przynosiły własnoręcznie wykonane wota, które umieścimy przy obrazie Matki Bożej.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, we środę wspomnienie NMP Różańcowej.
  4. Wspólnota Galilea organizuje od 12 października kurs Alfa. Zapraszamy osoby poszukujące, pragnące umocnić swą wiarę oraz osoby dorosłe, które pragną przyjąć sakrament bierzmowania.
  5. Stowarzyszenie Najświętszej Rodziny organizuje Kurs Małżeński. Pierwsze spotkanie dziś o 17.00. Jego celem jest pomoc w budowaniu trwałego i zdrowego małżeństwa. Informacje na stronie internetowej. Zapisy w zakrystii. Prosimy o modlitwę za małżonków i prowadzących.
  6. W parafii organizowane są bezpłatne korepetycje z biologii, chemii i matematyki. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 509 613 503.