Sytuacja epidemiologiczna na dzień 17.10.2020

1. Od soboty znaleźliśmy się w tzw. „obszarze czerwonym”. Oznacza to, że w nawie głównej kościoła może przebywać 120, a na chórze 20 osób, obowiązuje zakrywanie ust i nosa. W kaplicy adoracji, może przebywać 15 osób.
  2. Zachowujemy wszystkie godziny sprawowania Mszy św. oraz nabożeństw.  Przyjęte intencje mszalne będą odprawiane w wyznaczonych terminach, niektóre przez księży pozostających w izolacji. Spowiedź po południu w dni zwykłe, o godz. 17.30. Obecne godziny pracy kancelarii: 9.00 – 10.00 i 16.30 -17.30.
  3. Zawieszamy spotkania, gdzie gromadziło się więcej niż 10 osób. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania będą w formie zdalnej.
  4. Księża z naszej parafii przeszli kolejne testy na covid-19. Obecnie Ks. Tomasz i ks. Kalikst nadal przebywają w izolacji. Pozostali księża są zdrowi.