Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Do naszej parafii przybyła s. Lucyna z Kijowa. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć Радіо Марія z Ukrainy.
  2. Za tydzień po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały.
  3. Ofiary, które złożymy za tydzień na tacę, będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  4. Pierwsze spotkanie w ramach katechez dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa będzie 24 stycznia o godz. 17.00 w kościele. Kolejna tura katechez planowana jest na 11 kwietnia.
  5. Dziękujemy za ofiary składane do figurki aniołka, przeznaczone na Papieskie Dzieło Dziecięctwa Misyjnego.
  6. Dzisiaj wspiera nas Ks. dr. Witold Słotwiński ojciec duchowny Wyższego Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy za pomoc.
  7. Niedzielna i świąteczna Msza św. o godz. 10.00 jest transmitowana na kanale parafialnym. Obecnie w nawie głównej kościoła może przebywać 60, na chórze 10, a w kaplicy adoracji 7 osób. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa. Na placu przed kościołem nie ma limitu ilości, a jedynie obowiązek zachowania dystansu 1,5 m i zakrywania ust i nosa.
  8. Gość Niedzielny: o św. Józefie. Niedziela: o nawróconych na chrześcijaństwo, wspomnienie o ks. Leszku Surmie.