Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021

1. Dziś II niedziela zwykła, po Mszy św. o godz. 18.00 Wieczór Chwały.
  2. Za tydzień o 17.00, w kościele, rozpoczynamy kurs przedmałżeński.
  3. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w roku 2021 odbędzie się w kościele 24.01 o godz. 11.00 dla SP nr 40. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych na godz. 10.00 SP nr 40 klasy III A i B, na godz. 11.30 SP nr 40 klasy III C i D. Należy przynieść świecę.
  4. W kolejną niedzielę 31.01 na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy SP nr 1, zaś o godz. 11.30 SP nr 2. Należy przynieść świecę. O godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z SP nr 1 i nr 2.
  5. Poświęcenie nowych mieszkań i domów planujemy na 23 i 30 stycznia od godz. 9.00. Chętne osoby prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.
  6. Zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą, zapraszamy wiernych na Msze św. o godz. 18.00 sprawowane w intencji  mieszkańców poszczególnych ulic. Każda rodzina otrzyma indywidualne błogosławieństwo, przyszłość powierzymy św. Józefowi, szczególnemu patronowi w tym roku. Będzie możliwość złożenia na tace ofiary na potrzeby parafii. Po Mszy św. będzie wspólne śpiewanie kolęd. Od jutra zapraszamy parafian w następującym porządku:
  7. poniedziałek – Chłodna, Dąbrowska, Kopernika, Łazienkowska, Mireckiego, Pawia, Piaskowa, Piękna, Próżna, Skośna, Spacerowa, Szańcowa, Śliska, Zabłockiego, Zaciszna.
  8. wtorek – Kunickiego, Nowy Rynek, Bagatela, Leśna, Kotlarska, Wyścigowa.
  9. środa – Czeska, Kwiatowa, Słowackiego, Świętochowskiego, Wojenna, Żeromskiego.
  10. czwartek- Krańcowa, Kraszewskiego, Pruszyńskiego, Reymonta, Robotnicza, Skrzynicka, Sokolniki, Stanisławskiej, Ściegiennego, Wyzwolenia, Zemborzycka.
  11. piątek – Nowy Świat numery nieparzyste.
  12. sobota – Nowy Świat numery parzyste.
  13. Plan na następny tydzień.