Informacje w związku z sytuacją epidemiczną

Obecnie w nawie głównej kościoła może przebywać 45 osób, 7 osób na chórze, 5 osób w kaplicy adoracji. Serdecznie prosimy, aby nie wchodzić do kościoła po osiągnieciu limitu. Jeśli pogoda pozwoli sugerujmy pozostanie na zewnątrz kościoła zachowując odległość 1,5 m oraz używając maseczki. Kapłani wyjdą z komunią św., będzie włączone nagłośnienie.

Spowiedź odbywa się tak jak zwykle w kościele. Jeśli będzie taka potrzeba, konfesjonały będą także na zewnątrz, przy kancelarii.

Nie odwołujemy żadnych Mszy św. i nabożeństw. Zachowujemy transmisję Mszy św. niedzielnej i świątecznej o godz. 10.00. Program Triduum z koniecznymi zmianami będzie jeszcze podany.

Komunia św. na rękę jest udzielana przed amboną. Prosimy, aby osoby przyjmujące komunię do ust podchodziły w innych miejscach.