Ogłoszenia duszpasterskie 25.04.2021

 1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna.
 2. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
 3. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączone z majówką. Pozostałe nabożeństwa majowe będą zasadniczo o godz. 17.30. W sobotę przypada także wspomnienie św. Józefa Robotnika.
 4. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne.
 5. Dziękuje za ofiary składane na potrzeby parafii. Wszystkim, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne, zostaną wysłane podziękowania na piśmie.
 6. Rodziców małych dzieci informujemy, że jest możliwość udzielenia sakramentu chrztu poza Mszą św. oraz uzgodnienia dowolnego terminu.
 7. Rocznicę I Komunii świętej planujemy 16 maja o godz. 10.00. Prosimy Rodziców o zapisanie dzieci w zakrystii lub w kancelarii.
 8. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się 9 maja po Mszy św. o godz. 16.00.
 9. Paniom  z Rodziny Różańcowej dziękujemy za nowe kwiaty. Demontaż ciemnicy i grobu Pańskiego przeprowadzili: Krzysztof Szydłowski, Marcin Magierski i Mariusz Marecki. Dziękujemy.
 10. Obecnie w nawie głównej kościoła może przebywać 45 osób, 7 osób na chórze. Można pozostać na zewnątrz kościoła zachowując odległość 1,5 m oraz używając maseczki.
 11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: Tomasz Szybalski, Ryszard Wierzchoń, Leon Gumieniak, Janusz Witkiewicz, Bogumiła Filipczak, Irena Trocka, Wanda Wojtaluk, Illona Szlęzak, Janusz Hanc, Jadwiga Golian, Jan Golan, Ewa Henryka Ćwikła, Adam Żukowski, Jan Sławiński, Jan Wasil, Sławomir Piotr Jędryszka. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu.