Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021

1. Dzisiaj XV niedziela zwykła, w naszym kościele gości O. Krzysztof Łaszcz TJ. Witamy w naszej wspólnocie i dziękujemy za głoszone słowo Boże.
  2. We wtorek 13. dzień miesiąca. O godz. 17.00 różaniec fatimski.
  3. W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  4. W sobotę 17 lipca nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę i do sanktuarium w Gidlach. Wyjazd o godz. 5.00, powrót ok. 22.00. Informacje i zapisy dziś po każdej Mszy św. przy kancelarii. Aby pielgrzymka doszła do skutku, potrzeba 40 osób.
  5. Po przerwie związanej z pandemią wznawia działalność biblioteka parafialna. Zapraszamy  we wtorki w godz. 16.00-17.00.
  6. Za tydzień 18 lipca przypada 41. rocznica strajków lubelskich kolejarzy. Kolejarze zapraszają na Mszę św. o godz. 10.00 do dawnej lokomotywowni na terenie dworca głównego PKP. Więcej informacji na plakacie.
  7. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na fundusz MIVA POLSKA, finansujący zakup pojazdów dla misjonarzy.
  8. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 4 sierpnia. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl. W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”.