Ogłoszenia duszpasterskie 18.07.2021

1. Dzisiaj XVI niedziela zwykła.
  2. Jutro 19 dzień miesiąca. O godz. 18.00 Masza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Zapraszamy.
  3. W czwartek święto św. Marii Magdaleny, w piątek święto św. Brygidy, patronki Europy.
  4. Dziś zbieramy ofiary do puszki na fundusz MIVA POLSKA, którego celem jest pomoc polskim misjonarzom w zakupie środków transportu.
  5. W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”.
  6. Za tydzień będzie zbiórka ofiar do puszki na rzecz poszkodowanych w powodziach w Niemczech, Belgii i Holandii.
  7. Msza św. w intencji uczestników wczorajszej pielgrzymki na Jasną Górę będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00.
  8. Wspólnota Galilea organizuje w Bieszczadach, w dniach 14-21 sierpnia, rekolekcje dla młodzieży. Informacje u ks. Bogdana Kalinowskiego.
  9. Wspólnota Jordan zaprasza na rekolekcje do Dąbrowicy k. Lublina w dniach 28 lipca – 1 sierpnia. Informacje i zapisy u ks. Tomasza Kościka.
  10. W dniach 31 lipca – 7 sierpnia organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Informacje na plakacie i u ks. Bogdana.