Ogłoszenia duszpasterskie 01.08.2021

1. Dzisiaj XVIII niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.
  3. Do naszej parafii przybył dziś O. Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Będzie można wesprzeć misje, nabywając kalendarze misyjne.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca – adoracja Straży Honorowej Serca Jezusowego o godz. 17.00, pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz. 6.30, 7.00, i 18.00 (spowiedź w czasie Mszy św. oraz o godz. 17.30).
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.00.
  6. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy przed pierwszym piątkiem miesiąca.
  7. Jutro przypada odpust Porcjunkula. Udzielany jest na zwykłych warunkach, tym, którzy odwiedzą pobożnie kościół parafialny, Archikatedrę lub jedną z bazylik mniejszych naszej archidiecezji, odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  8. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 18.00.
  9. Wspólnota Galilea organizuje rekolekcje dla młodzieży, w Bieszczadach, w dniach 14-21 sierpnia. Informacje u ks. Bogdana Kalinowskiego.
  10. Na plakatach są informacje o uroczystościach w Wąwolnicy.
  11. Młodzież zapraszamy na Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie. informacje na stronie Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej | SMAL 2021 TAK JAK ONA