Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021

 1. Dziś XXIV Niedziela zwykła.
 2. W poniedziałek różaniec fatimski o godz. 17.15. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego – pod krzyżem, przy ul. Herberta, o godz. 15.00 będzie koronka do Miłosierdzia Bożego. W środę wspomnienie NMP Bolesnej. W sobotę święto św. Stanisława Kostki – patronalne święto młodzieży.
 3. W środę po Mszy św. o 18.00 S. Gracjana zaprasza rodziców dzieci ze scholi Boże nutki na spotkanie organizacyjne. Spotkanie dla dzieci w sobotę o 10.00.
 4. Za tydzień o godz. 12.30 zapraszamy na festyn przygotowany przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
 5. Także za tydzień Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się Wieczór Chwały przygotowany przez wspólnoty Galilea i Jordan.
 6. Trwają zapisy uczniów klas ósmych do sakramentu bierzmowania. Deklaracje o przystąpieniu do grupy formacyjnej można pobrać w zakrystii lub kancelarii. Spotkanie dla rodziców kandydatów będzie się w kościele, w niedzielę 19 września po Mszy św. o godz. 16.00. Kandydaci przyniosą deklaracje 26 września na Mszę św. na godz. 16.00. Po liturgii odbędzie się spotkanie informacyjne.
 7. Za tydzień przypada 19 dzień miesiąca, o godz. 18.00 będzie Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Józefa. Zapraszamy.
 8. Wspólnota Galilea organizuje od 1 do 3 października Kurs Nowe Życie. Informacje i zapisy u ks. Bogdana. 
 9. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
 10. Za tydzień przybędzie do nas ks. Bogdan Zagórski proboszcz parafii św. Jana Kantego w Lublinie. Będziemy mogli wesprzeć budowę tamtejszego kościoła.
 11. Na plakacie znajdują się informacje o rekolekcjach dla dziewcząt organizowanych przez S. Misjonarki Świętej Rodziny.
 12. Dziś pomaga nam: Ks. dr. Jarosław Przytuła Rektor Seminarium Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Dziękujemy.
 13. 8 września zmarł + Bronisław Mikita. Przez 10 lat był dyrygentem naszego chóru parafialnego, przez 25 lat dyrygentem chóru Słowiki Lubelskie. Msza św. pogrzebowa będzie w poniedziałek o godz. 12.00 na cmentarzu przy ul. Lipowej.