Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021

1. Akcja Katolicka dziś organizuje w domu parafialnym kiermasz ciast i loterię fantową. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali ciasta oraz fanty, szczególnie hurtowni zabawek Elfi.
  2. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś na Mszę św. o godz.  16.00.
  3. Od piątku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15. Na tablicy ogłoszeń jest plan nabożeństw. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 zmiana tajemnic różańcowych, o godz. 17.00 procesja różańcowa.
  4. Dzieci zapraszamy, aby przesłały do parafii na adres lublin-nsj@diecezja.lublin.pl zdjęcie obrazu, lub krzyża w przy którym w domu się modlą na różańcu. Zdjęcia te będą wyświetlone w czasie nabożeństw różańcowych. Można podać imiona osób, które modlą się w domu. Zachęcamy też do udziału w dziecięcym kole różańcowym. Spotkanie za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30.
  5. W piątek Msze św. o godz.: 6.30, 7.00, 16.00 i 18.00. Spowiedź w czasie Mszy św. oraz o 15.30 i 17.30. W zakrystii można zapisać się na adorację w nocy przed  I piątkiem miesiąca. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.00.
  6. Ministrantów i kandydatów zapraszamy w sobotę o godz. 9.00.
  7. Schola Boże Nutki zaprasza na próby w sobotę o godz. 10.00.
  8. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczone będą na  Metropolitalne Seminarium Duchowne.
  9. W środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus, w sobotę św. Aniołów Stróżów.
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 prosi mieszkańców naszej dzielnicy o wsparcie Projektu Obywatelskiego D-40, który zakłada budowę placu zabaw na posesji Szkoły oraz zagospodarowanie boiska na stadionie Sygnał.
  11. W ostatnim miesiącu z naszej parafii odeszli do wieczności: Ryszard Szabla, Hanna Grab, Stefania Nieścior, Tadeusz Zagórski, Marek Głos, Bronisław Mikita, Teresa Urban, Wojciech Adamczyk, Adolf Zinkowski, Janina Dudek, Marcin Kielech, Zbigniew Flisiak, Arkadiusz Bugała, Marek Radomski, Magdalena Czajka, Hanna Burdon. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.